Príšerky z vesmíru
Máte problém s prehráním videa? Pomoc nájdete v nápovede, alebo nás kontaktujte.

Príšerky z vesmíru

Planétu Zem čaká invázia animované kozmickej zábavy. Ak ste si mysleli, že vo vesmíre je život, mali ste samozrejme pravdu. Na dohľad modrej planéty krúžia obrovský medzihviezdny krížnik plný mimozemšťanov všemožných tvarov, veľkostí a s úplne náhodným počtom očí, uší alebo rúk. Traja ufonskí kamaráti si na ňom naladia vysielanie telenákupu a okamžite sa zamilujú do špeciálnej, bezkonkurenčne...

Planétu Zem čaká invázia animované kozmickej zábavy. Ak ste si mysleli, že vo vesmíre je život, mali ste samozrejme pravdu. Na dohľad modrej planéty krúžia obrovský medzihviezdny krížnik plný mimozemšťanov všemožných tvarov, veľkostí a s úplne náhodným počtom očí, uší alebo rúk. Traja ufonskí kamaráti si na ňom naladia vysielanie telenákupu a okamžite sa zamilujú do špeciálnej, bezkonkurenčne najlepšej masážnej matrace za tú najlepšiu cenu. Je perfektná a musia ju mať. Rozhodnú sa, že si ju zaobstarajú a potajomky sa k nám vydajú v lietajúcom tanieri.
Potrebujú získať vysnívanú matrac, poradiť si s riaditeľkou internátnej školy, skúsiť nezanechať za sebou úplnú paseku a tiež sa nejako musí dostať zo Zeme. A všetky nakoniec čaká veľké prekvapenie.

Načítavam obsah