0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
 

Stormageddon

1:05 - 2:55

KRIMI

2:55 - 3:20

NA CHALUPE

3:20 - 4:10

NOVÉ BÝVANIE

4:10 - 5:00

NOVINY TV JOJ

5:00 - 5:55

KRIMI

5:55 - 6:25

NOVINY TV JOJ

6:25 - 7:15

Levia stráž II (13)

7:15 - 7:45

Levia stráž II (14)

7:45 - 8:10

Psia superstar

8:35 - 10:30

S PRAVDOU VON

10:30 - 12:00

Gulliverove cesty

15:00 - 16:50

NA CHALUPE

16:50 - 17:50

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

17:50 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

Bohatá zima s JOJkou

20:15 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

V SIEDMOM NEBI

20:35 - 22:45

Život v stávke

22:45 - 0:50

Železné srdce

0:50 - 3:55

 
 

Bohatá zima s JOJkou

2:00 - 2:45

Walking Dead VIII (2)

2:45 - 3:25

Prvé oddelenie II

4:15 - 4:35

Nečakaný útok

4:35 - 6:05

Sopka

9:45 - 12:10

MILÁČIKOVO

12:10 - 12:50

15 MINÚT. KUCHÁR

12:50 - 14:00

DEDIČSTVO (6)

14:00 - 15:05

Dnes ja, zajtra ty!

15:05 - 17:15

Naša rodinná svadba

17:15 - 19:25

Simpsonovci XXVII (2)

19:25 - 19:50

ŽREBOVANIE

19:50 - 20:05

Šanghajskí rytieri

20:10 - 22:45

Dostaň ho tam!

22:45 - 1:00

 
 

Biblia: Dávid

0:50 - 2:20

 

Durrellovci III

3:10 - 4:00

Park

4:00 - 4:30

On air

4:30 - 4:50

Občan za dverami

4:50 - 5:30

Folklorika

5:30 - 5:55

Správy RTVS

5:55 - 6:50

Počasie

7:10 - 7:15

Červíčkovia

7:15 - 7:25

Levia stráž I

7:40 - 8:00

Elena z Avaloru I.

8:00 - 8:25

Zázračný ateliér

8:25 - 8:50

Nech žije deduško

8:50 - 9:30

Autosalón

9:30 - 9:55

Slovensko v obrazoch

11:00 - 11:25

Svet v obrazoch

11:25 - 11:55

O 5 minút 12

11:55 - 13:00

Občan za dverami

13:00 - 13:45

Zlaté časy

15:35 - 16:40

Tajomstvo mojej kuchyne

18:15 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Strážmajster Topinka

20:30 - 21:20

Musíš mi veriť

21:20 - 23:00

 
 

Správy RTVS

0:35 - 1:25

Obrázky z prírody

6:05 - 6:30

Príroda

6:30 - 6:55

Bežkopotulky

7:05 - 7:15

Televíkend

7:30 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Chochmesovci

8:31 - 8:35

Kapura

8:35 - 9:20

Farmárska revue

9:20 - 9:45

Halali

9:45 - 10:15

Test magazín

10:15 - 10:30

Rozprávky 15 sestier

10:30 - 10:55

Orientácie

11:20 - 12:00

Rozprávky zo škôlky

18:30 - 18:35

INUI

18:35 - 18:40

Prasiatko Peppa II

18:40 - 18:45

Trpaslíci

18:45 - 18:50

Kniha džunglí II

18:50 - 19:00

Kniha džunglí - Safari

19:25 - 19:40

Slovo

19:40 - 19:50

Génius: Albert Einstein

20:10 - 21:05

Hudobníci

21:05 - 21:30

GEN.sk

21:30 - 21:50

Správy RTVS

0:15 - 1:05