0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
 

Železné srdce

0:50 - 3:55

S PRAVDOU VON

3:55 - 4:35

TOP STAR

4:35 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:30

PO ŠKOLE

8:30 - 9:00

SÚDNA SIEŇ

9:00 - 10:00

SÚDNA SIEŇ

10:00 - 11:00

ZÁCHRANÁRI

11:00 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:30

TOP STAR

12:30 - 13:00

Kosti V (13)

13:00 - 14:00

Kosti V (14)

14:00 - 15:00

POLICAJTI V AKCII

15:00 - 16:00

POLICAJTI V AKCII

16:00 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:25

ZÁCHRANÁRI

17:25 - 18:25

PO ŠKOLE

18:25 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

Bohatá zima s JOJkou

20:15 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

INKOGNITO

20:35 - 21:55

INKOGNITO

21:55 - 23:05

S PRAVDOU VON

23:05 - 0:30

SEDEM

0:30 - 1:25

 
 

Bohatá zima s JOJkou

1:00 - 2:00

KINOSÁLA

4:20 - 4:30

DEDIČSTVO (6)

4:30 - 5:20

15 MINÚT. KUCHÁR

5:20 - 6:00

SÚDNA SIEŇ

6:00 - 6:45

SÚDNA SIEŇ

6:45 - 7:50

Kutyil s.r.o (12)

7:50 - 8:55

Simpsonovci V (17)

8:55 - 9:25

Simpsonovci V (18)

9:25 - 10:10

NOVÉ BÝVANIE

11:30 - 12:50

NA CHALUPE

12:50 - 13:50

PANELÁK (95)

13:50 - 14:55

Simpsonovci V (19)

14:55 - 15:25

Simpsonovci V (20)

15:25 - 15:55

Profesionáli II (6)

16:55 - 17:55

SÚDNA SIEŇ

17:55 - 19:00

SÚDNA SIEŇ

19:00 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

OKTAGON MAGAZÍN

22:30 - 23:10

Bohatá zima s JOJkou

23:10 - 23:15

Naša rodinná svadba

23:15 - 1:25

 
 

Exorcista II (2)

0:05 - 1:00

Tyran III (3)

1:00 - 2:05

Tyran III

2:05 - 3:00

TOP STAR

5:00 - 5:10

PANELÁK

5:10 - 6:00

Profesionáli (9)

6:00 - 6:40

MacGyver (30)

6:40 - 8:00

PANELÁK

8:00 - 9:25

JAG IV (11)

9:25 - 10:45

MacGyver (31)

11:55 - 13:00

Komisár Rex XVI (6)

13:00 - 14:00

JAG IV (12)

14:00 - 15:00

Dr. House VII (10)

15:00 - 16:00

Columbo (19)

16:00 - 18:00

Kosti V (13)

18:00 - 19:00

Kosti V

19:00 - 20:10

Dr. House VII (11)

20:10 - 21:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

 
 

Musíš mi veriť

2:15 - 3:52

Správy RTVS

4:40 - 5:35

Duel

5:35 - 6:00

Správy RTVS

6:00 - 6:50

Počasie

6:50 - 7:00

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Sudkyňa Amy

9:50 - 10:35

Jazdi Hlavou

10:35 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

HiSTORY

15:15 - 15:30

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Duel

17:45 - 18:10

Krátke správy RTVS

18:10 - 18:15

5 proti 5

18:15 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Srdečne vás vítame

20:30 - 22:05

Reportéri

22:05 - 22:40

Inšpektor Max

22:40 - 23:40

Srdečne vás vítame

0:30 - 2:05

 
 

Správy RTVS

0:15 - 1:05

Slovo

1:05 - 1:10

Televíkend

6:05 - 6:30

Kniha džunglí II

7:00 - 7:10

Trpaslíci

7:50 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Polícia

8:30 - 8:45

Tvárou v tvár

9:05 - 10:00

Posledný pohárik

10:00 - 11:15

Rozprávky zo škôlky

11:30 - 11:40

INUI

11:40 - 11:45

Trpaslíci

11:45 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:30

Bežkopotulky

12:30 - 12:40

Orientácie

12:40 - 13:05

Generácia

13:30 - 14:25

Správy RTVS z regiónov

17:00 - 17:15

Správy - Hírek

17:15 - 17:30

Família

17:30 - 18:00

Lap a Hopko detektívi

18:30 - 18:35

INUI

18:35 - 18:40

Prasiatko Peppa II

18:40 - 18:45

Trpaslíci

18:45 - 18:50

Kniha džunglí II

18:50 - 19:00

Kniha džunglí - Safari

19:25 - 19:35

Zázračný miniateliér

19:35 - 19:50

Moja diagnóza

20:10 - 20:35

Silná zostava

20:35 - 21:30

Hranica v srdci

21:30 - 22:00

Správy a komentáre

22:00 - 22:25

Čiarový kód

22:25 - 0:05

Človek uprostred

0:05 - 0:25

Správy RTVS

0:25 - 1:15