0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
 

Zdrojový kód

1:00 - 3:00

NOVINY TV JOJ

3:00 - 3:35

KRIMI

3:35 - 4:00

NOVÉ BÝVANIE

4:00 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:30

SÚDNA SIEŇ

8:30 - 9:00

SÚDNA SIEŇ

9:00 - 10:00

SÚDNA SIEŇ

10:00 - 11:00

ZÁCHRANÁRI

11:00 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:30

TOP STAR

12:30 - 12:50

Kosti VIII (1)

12:50 - 13:50

Kosti VIII (2)

13:50 - 14:50

POLICAJTI V AKCII

14:50 - 15:55

POLICAJTI V AKCII

15:55 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:25

ZÁCHRANÁRI

17:25 - 18:25

PO ŠKOLE

18:25 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

Bohatá zima s JOJkou

20:15 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

INKOGNITO

20:35 - 21:55

INKOGNITO

21:55 - 23:20

S PRAVDOU VON

23:20 - 0:40

SEDEM

0:40 - 1:40

 
 

Bohatá zima s JOJkou

0:20 - 0:25

Temnota

2:15 - 3:45

PO ŠKOLE (9)

3:45 - 3:55

PO ŠKOLE (9)

3:55 - 4:25

PO ŠKOLE (9)

4:25 - 4:55

15 MINÚT. KUCHÁR

4:55 - 5:30

MILÁČIKOVO

5:30 - 5:55

SÚDNA SIEŇ

5:55 - 6:35

SÚDNA SIEŇ

6:35 - 7:40

Profesionáli II (10)

7:40 - 8:45

Simpsonovci VI (5)

8:45 - 9:15

Simpsonovci VI (7)

9:15 - 10:00

NOVÉ BÝVANIE

11:15 - 12:40

NA CHALUPE

12:40 - 13:50

PANELÁK (100)

13:50 - 14:55

Simpsonovci VI (8)

14:55 - 15:25

Simpsonovci VI (9)

15:25 - 15:55

Profesionáli II (11)

16:55 - 17:50

SÚDNA SIEŇ

17:50 - 18:55

SÚDNA SIEŇ

18:55 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

12 kôl

20:10 - 22:30

OKTAGON MAGAZÍN

22:30 - 23:00

Bohatá zima s JOJkou

23:00 - 23:05

 
 

Exorcista II (4)

0:05 - 1:05

Tyran III (5)

1:05 - 2:15

Tyran III

2:15 - 3:10

Myšlienky vraha III

3:50 - 4:30

NA CHALUPE

4:30 - 5:20

PANELÁK

5:20 - 6:05

Profesionáli II

6:05 - 6:45

MacGyver (35)

6:45 - 8:05

PANELÁK

8:05 - 9:30

JAG IV (16)

9:30 - 10:50

MacGyver (36)

11:55 - 13:00

Komisár Rex XVI (11)

13:00 - 14:00

JAG IV (17)

14:00 - 15:00

Dr. House VII (15)

15:00 - 16:00

Columbo (20)

16:00 - 18:00

Kosti VIII (1)

18:00 - 19:00

Kosti VIII

19:00 - 20:10

Dr. House VII (16)

20:10 - 21:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

Agent II (5)

23:05 - 0:05

Hawaii 5.0 VII (1)

0:05 - 1:05

 

Vrah zo záhrobia

0:50 - 2:20

Musíš mi veriť

2:20 - 4:06

Správy RTVS

4:20 - 5:15

Duel

5:15 - 5:40

Správy RTVS

5:40 - 6:30

Počasie

6:50 - 7:00

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Japonská mozaika IX

8:30 - 8:45

Sudkyňa Amy

9:55 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

Jazdi Hlavou

15:15 - 15:30

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Jazdi Hlavou

17:40 - 17:45

Duel

17:45 - 18:10

Krátke správy RTVS

18:10 - 18:15

5 proti 5

18:15 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Coco Chanel

20:30 - 22:15

Reportéri

22:15 - 22:55

Inšpektor Max

22:55 - 23:55

Coco Chanel

0:45 - 2:30

 
 

Správy RTVS

0:05 - 0:55

Slovo

0:55 - 1:00

Televíkend

6:00 - 6:30

Kniha džunglí II

7:00 - 7:10

Trpaslíci

7:55 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Polícia

8:30 - 8:45

Tvárou v tvár

9:05 - 10:00

Lap a Hopko detektívi

11:20 - 11:30

INUI

11:30 - 11:35

Veselá farma

11:35 - 11:40

Trpaslíci

11:50 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:25

Stvorení pre šport

12:25 - 13:00

Televízny posol

13:00 - 13:25

Cesta

13:25 - 13:55

Generácia

13:55 - 14:35

Autosalón

14:35 - 15:05

Energetika

15:05 - 15:15

Test magazín

15:15 - 15:30

Národnostný magazín

15:30 - 16:00

Pri mori

16:00 - 16:25

(Ne)celebrity

16:50 - 17:00

Správy RTVS z regiónov

17:00 - 17:10

Správy - Hírek

17:10 - 17:25

Magazín Európskej ligy

17:25 - 17:55

Lap a Hopko detektívi

18:30 - 18:35

INUI

18:35 - 18:45

Veselá farma

18:45 - 18:50

Trpaslíci

18:50 - 18:55

Kniha džunglí II

18:55 - 19:05

Kniha džunglí - Safari

19:30 - 19:40

Zázračný miniateliér

19:40 - 19:50

Moja diagnóza

20:10 - 20:35

Silná zostava

20:35 - 21:30

Hranica v srdci

21:30 - 22:00

Správy a komentáre

22:00 - 22:25

Číslo 17, Soheila

22:25 - 23:45

Správy RTVS

0:15 - 1:05