0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
 

Bez úniku

0:50 - 3:00

NOVINY TV JOJ

3:00 - 4:00

SÚDNA SIEŇ

4:00 - 4:45

POLICAJTI V AKCII

4:45 - 5:35

NOVINY TV JOJ

5:35 - 6:30

KRIMI

6:30 - 7:00

NOVINY TV JOJ

7:00 - 7:50

Levia stráž II (27)

7:50 - 8:15

Levia stráž II (28)

8:15 - 8:45

Simpsonovci XXVII (9)

9:05 - 9:35

Simpsonovci XXVII (10)

9:35 - 10:05

NAŠI II

10:05 - 10:45

MILÁČIKOVO

11:45 - 12:05

Popoluška

13:50 - 15:30

Princezná a žaba HD

15:30 - 17:40

PRÁZDNINY III (1)

17:40 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Grizly

20:35 - 22:30

Macík 2

22:30 - 1:00

 
 

Exorcista (3)

2:10 - 2:50

Profesionáli II (27)

2:50 - 3:30

NA CHALUPE

3:30 - 4:20

PANELÁK (114)

4:20 - 5:10

Súdna sieň

5:10 - 5:55

Súdna sieň

5:55 - 6:45

15 min. KUCHÁR

6:45 - 7:50

NOVÁ ZÁHRADA

7:50 - 9:05

NA CHALUPE

9:05 - 10:25

NOVÉ BÝVANIE

10:25 - 11:30

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

11:30 - 12:55

LUCKY ROOM

14:55 - 16:00

LUCKY ROOM

16:00 - 17:15

Simpsonovci XXVII (9)

19:15 - 19:45

KINOSÁLA

19:45 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Largo Winch

20:10 - 22:25

American Honey

22:25 - 2:00

 
 

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:05

POLICAJTI V AKCII

2:05 - 2:50

Kosti IX (5)

4:55 - 5:35

Kosti IX

5:35 - 6:20

Vtierka Sam (8)

8:20 - 9:40

Hawaii 5.0 VIII (23)

9:40 - 10:40

Hawaii 5.0 VIII

10:40 - 11:45

Plastiková nevesta (3)

11:45 - 12:45

Extrémna premena (4)

12:45 - 13:50

REŠTART

13:50 - 15:10

Kosti II (6)

15:10 - 16:05

Kosti II

16:05 - 17:05

Kosti II

17:05 - 18:05

Kosti II

18:05 - 19:00

Kosti II

19:00 - 20:10

Myšlienky vraha IV (8)

20:10 - 21:00

Myšlienky vraha IV

21:00 - 22:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:00

Kosti II (6)

23:00 - 23:12

Kosti II (7)

23:12 - 23:24

Kosti II (8)

23:24 - 23:36

Kosti II (9)

23:36 - 23:48

Kosti II (10)

23:48 - 0:00

Kosti II

0:00 - 0:55

Kosti II

0:55 - 1:55

 
 

Lekári

0:35 - 1:15

Sudkyňa Amy

1:15 - 2:00

Nepodplatiteľní

2:00 - 3:54

Dámsky klub

3:55 - 5:25

Správy RTVS

6:05 - 6:55

Lilin ostrov pokladov

6:55 - 7:00

Malý Mikuláš

7:00 - 7:15

Martinka I

7:15 - 7:30

Červíčkovia

7:30 - 7:40

Tryskáči I.

7:40 - 7:50

Levia stráž I

7:50 - 8:10

Elena z Avaloru I.

8:10 - 8:35

Trpaslíci

9:05 - 9:30

Daj si čas

9:30 - 10:00

Merlin I

10:00 - 10:55

On air

10:55 - 11:20

Hudba made in Slovakia

11:20 - 11:35

Park

11:35 - 12:10

Čo ja viem

12:10 - 13:50

Záhady tela

13:50 - 14:50

Cestou necestou

17:45 - 18:20

Chochmesovci

18:20 - 18:25

Postav dom, zasaď strom

18:25 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Záhady tela

20:30 - 21:30

Neskoro večer

21:30 - 22:25

Valmont

22:25 - 0:35