0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
 

Pekelná jazda 3

1:00 - 3:05

S PRAVDOU VON

3:05 - 4:05

NOVÉ BÝVANIE

4:05 - 5:00

NOVINY TV JOJ

5:00 - 5:50

KRIMI

5:50 - 6:20

NOVINY TV JOJ

6:20 - 7:15

Popoluška

9:00 - 10:30

Princezná a žaba HD

10:30 - 12:35

Largo Winch

12:35 - 14:50

Sexi pištoľníčky

14:50 - 16:50

NA CHALUPE

16:50 - 17:50

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

17:50 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

V SIEDMOM NEBI

20:35 - 22:45

Zelená miestnosť

22:45 - 0:50

American Honey

0:50 - 4:05

 
 

Walking Dead VIII (9)

2:00 - 2:30

Ja, robot

9:40 - 12:30

LUCKY ROOM

12:30 - 13:40

LUCKY ROOM

13:40 - 15:05

Hrochy v Afrike

15:05 - 17:20

Rodinné stretnutie

17:20 - 19:25

Simpsonovci XXVII (10)

19:25 - 19:50

ŽREBOVANIE

19:50 - 20:05

Taxi, taxi

20:10 - 22:00

 

Kosti II

0:00 - 0:55

Kosti II

0:55 - 1:55

Kosti II

1:55 - 2:40

Kosti II

2:40 - 3:20

Myšlienky vraha IV

4:00 - 4:40

Extrémna premena (4)

6:05 - 6:45

Najkrajšie bývanie III

11:20 - 12:35

Columbo (23)

15:00 - 16:55

INKOGNITO (1)

16:55 - 18:05

Terra Nova (1)

18:05 - 19:05

Terra Nova

19:05 - 20:10

Myšlienky vraha IV (10)

20:10 - 21:00

Myšlienky vraha IV

21:00 - 22:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

Exorcista II (9)

23:05 - 0:05

Exorcista II (10)

0:05 - 1:05

 
 

Valmont

2:10 - 4:21

Merlin I

4:25 - 5:10

Park

5:10 - 5:40

On air

5:40 - 6:00

Folklorika

6:00 - 6:30

Správy RTVS

6:30 - 7:20

Počasie

7:20 - 7:25

Červíčkovia

7:25 - 7:35

Tryskáči I.

7:35 - 7:50

Levia stráž I

7:50 - 8:10

Elena z Avaloru I.

8:10 - 8:35

Zázračný ateliér

8:35 - 9:00

Zbojnícke fašiangy

9:00 - 9:40

Autosalón

9:40 - 10:10

Amerika zhora

10:10 - 11:00

Slovensko v obrazoch

11:00 - 11:25

Svet v obrazoch

11:25 - 11:55

O 5 minút 12

11:55 - 13:00

Občan za dverami

13:00 - 13:40

Test magazín

13:40 - 13:55

Zlaté časy

15:30 - 16:40

Šepkajúci fantóm

16:40 - 18:15

Tajomstvo mojej kuchyne

18:15 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Strážmajster Topinka

20:30 - 21:25

Kapitánka Mária

21:25 - 23:05

Šepkajúci fantóm

0:35 - 2:10