0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
 

American Honey

0:50 - 4:05

NA CHALUPE

4:05 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:40

SÚDNA SIEŇ

8:40 - 9:50

SÚDNA SIEŇ

9:50 - 10:55

POLICAJTI V AKCII

10:55 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:30

TOP STAR

12:30 - 13:00

Kosti IX (7)

13:00 - 13:55

Kosti IX (8)

13:55 - 14:50

POLICAJTI V AKCII

14:50 - 16:00

POLICAJTI V AKCII

16:00 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:45

LUCKY ROOM

17:45 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

INKOGNITO

20:35 - 21:55

INKOGNITO

21:55 - 23:10

S PRAVDOU VON

23:10 - 0:35

SEDEM

0:35 - 1:35

 
 

Hrochy v Afrike

2:10 - 3:50

15 min. KUCHÁR

3:50 - 4:20

Profesionáli II (25)

4:20 - 5:00

Profesionáli II (26)

5:00 - 5:40

SÚDNA SIEŇ

5:40 - 6:30

SÚDNA SIEŇ

6:30 - 7:25

Profesionáli II (27)

7:25 - 8:30

Simpsonovci VII (12)

8:30 - 9:05

Simpsonovci VII (13)

9:05 - 9:50

POŠLI ĎALEJ

9:50 - 10:30

POŠLI ĎALEJ

10:30 - 11:20

NOVÉ BÝVANIE

11:20 - 12:45

NA CHALUPE

12:45 - 13:45

PANELÁK (115)

13:45 - 14:50

Simpsonovci VII (14)

14:50 - 15:20

Simpsonovci VII (15)

15:20 - 15:50

Profesionáli II (28)

15:50 - 16:50

Profesionáli II (29)

16:50 - 17:45

SÚDNA SIEŇ

17:45 - 18:50

SÚDNA SIEŇ

18:50 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Vojak

20:10 - 22:00

OKTAGON MAGAZÍN

22:00 - 22:35

Macík 2

22:35 - 1:05

 
 

Exorcista II (10)

0:05 - 1:05

Terra Nova (1)

1:05 - 2:05

Terra Nova

2:05 - 2:45

Myšlienky vraha IV

3:20 - 4:00

NOVÉ BÝVANIE

4:00 - 4:50

PANELÁK

5:15 - 6:05

Profesionáli II (27)

6:05 - 6:45

MacGyver (50)

6:45 - 8:05

PANELÁK

8:05 - 9:30

JAG V (7)

9:30 - 10:55

MacGyver (51)

12:00 - 13:00

Vražedné Miami II (14)

13:00 - 14:00

JAG V (8)

14:00 - 15:00

Dr. House VIII (7)

15:00 - 16:00

Columbo (23)

16:00 - 18:00

Kosti IX (7)

18:00 - 19:05

Kosti IX (8)

19:05 - 20:10

Dr. House VIII (8)

20:10 - 21:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

Hawaii 5.0 VII (13)

0:05 - 1:00

 
 

Šepkajúci fantóm

0:35 - 2:10

Kapitánka Mária

2:10 - 3:49

Amerika zhora

3:50 - 4:40

Správy RTVS

4:40 - 5:30

Duel

5:30 - 5:55

Správy RTVS

5:55 - 6:50

Počasie

6:50 - 6:55

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Svet v obrazoch

8:30 - 9:00

Sudkyňa Amy

9:45 - 10:30

Test magazín

10:30 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

Lekári

14:25 - 15:10

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Jazdi Hlavou

17:40 - 17:50

Duel

17:50 - 18:15

Krátke správy RTVS

18:15 - 18:20

5 proti 5

18:20 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:45

Góly - body - sekundy

19:45 - 20:05

Počasie

20:05 - 20:15

Reportéri

21:40 - 22:10

Inšpektor Max

22:10 - 23:10

Lekári

23:10 - 0:00

Sudkyňa Amy

0:00 - 0:45

Obdobie zločinu

0:45 - 2:20

 

Správy RTVS

0:00 - 0:50

Slovo

0:50 - 0:54

 

Televíkend

6:00 - 6:25

Malý Mikuláš

6:50 - 7:05

Martinka I

7:05 - 7:20

Martinka I

7:20 - 7:30

STOJ! POZOR! CHOĎ!

7:30 - 7:45

Trpaslíci

7:50 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Polícia

8:30 - 8:45

Chaplin hasičom

9:00 - 9:30

Tvárou v tvár

9:30 - 10:00

Eugen Onegin

10:00 - 11:35

Lilin ostrov pokladov

11:45 - 11:50

Trpaslíci

11:50 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:25

Bežkopotulky

12:25 - 12:35

Jeden deň

12:35 - 13:00

Orientácie

13:00 - 13:25

Autosalón

15:00 - 15:35

Národnostný magazín

15:35 - 16:00

Záhady archeológie

16:00 - 16:30

Magazín Európskej ligy

16:30 - 17:00

Správy RTVS z regiónov

17:00 - 17:10

Správy - Hírek

17:10 - 17:25

Tajný život dvojčiat

21:00 - 21:45

GEN.sk

21:45 - 22:00

Správy a komentáre

22:00 - 22:25

Ticho na mori

22:25 - 0:00

Správy RTVS

0:00 - 0:40

Správy a komentáre

0:40 - 1:05