0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
 

Akty X (4)

0:05 - 1:05

NOVINY TV JOJ

1:05 - 2:00

SOM MAMA II

2:00 - 3:00

SÚDNA SIEŇ

3:00 - 3:50

LUCKY ROOM

3:50 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:40

SÚDNA SIEŇ

8:40 - 9:50

SÚDNA SIEŇ

9:50 - 10:55

POLICAJTI V AKCII

10:55 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:30

TOP STAR

12:30 - 13:00

Kosti IX (13)

13:00 - 13:50

Kosti IX (14)

13:50 - 14:50

POLICAJTI V AKCII

14:50 - 15:50

POLICAJTI V AKCII

15:50 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:45

LUCKY ROOM

17:45 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

S PRAVDOU VON

20:35 - 22:00

SEDEM

22:00 - 23:00

INKOGNITO

23:00 - 0:25

INKOGNITO

0:25 - 1:30

 
 

Vikingovia IV (16)

1:10 - 2:05

Profesionáli III (1)

2:05 - 2:45

NOVÉ BÝVANIE

2:45 - 3:35

NA CHALUPE

3:35 - 4:25

Vikingovia IV (16)

4:25 - 5:10

PANELÁK (117)

5:10 - 5:55

SÚDNA SIEŇ

5:55 - 6:40

SÚDNA SIEŇ

6:40 - 7:45

Profesionáli III (2)

7:45 - 8:45

Simpsonovci VII (18)

8:45 - 9:15

Simpsonovci VII (19)

9:15 - 10:00

LUCKY ROOM

10:00 - 11:30

NOVÉ BÝVANIE

11:30 - 12:55

NOVÁ ZÁHRADA

12:55 - 13:50

PANELÁK (118)

13:50 - 14:55

Simpsonovci VII (20)

14:55 - 15:20

Simpsonovci VII (21)

15:20 - 15:50

Profesionáli III (3)

15:50 - 16:45

Profesionáli III (4)

16:45 - 17:45

SÚDNA SIEŇ

17:45 - 18:50

SÚDNA SIEŇ

18:50 - 19:50

TIPOS INFO

19:50 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

X-Men

20:10 - 22:20

UNIESOL SOM EICHMANNA

22:20 - 22:35

Východiskový bod

22:35 - 1:00

 
 

Hawaii 5.0 VII (15)

0:05 - 1:00

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:05

POLICAJTI V AKCII

2:05 - 2:50

TOP STAR

4:50 - 5:20

PANELÁK

5:20 - 6:05

Profesionáli III

6:05 - 6:45

MacGyver (54)

6:45 - 8:05

PANELÁK

8:05 - 9:30

JAG V (10)

9:30 - 10:55

Tequila a Bonetti (3)

10:55 - 12:00

MacGyver (55)

12:00 - 13:00

Vražedné Miami II (17)

13:00 - 14:00

JAG V (11)

14:00 - 15:00

Dr. House VIII (10)

15:00 - 16:00

Kosti IX (13)

18:00 - 20:10

Dr. House VIII (11)

20:10 - 21:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:00

TIPOS INFO

23:00 - 23:05

Tequila a Bonetti (4)

0:05 - 1:00

 
 

Lekári

1:20 - 2:05

Sudkyňa Amy

2:05 - 2:50

Autosalón

2:50 - 3:14

Dámsky klub

4:40 - 6:15

Duel

6:15 - 6:40

Počasie

6:55 - 7:00

Folklorika

7:00 - 7:30

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Sudkyňa Amy

9:50 - 10:35

Jazdi Hlavou

10:35 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

Lekári

14:25 - 15:10

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Jazdi Hlavou

17:40 - 17:50

Duel

17:50 - 18:15

Krátke správy RTVS

18:15 - 18:20

5 proti 5

18:20 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Zlaté časy

20:30 - 21:35

Svadba v Ríme

21:35 - 23:05

Radosť zo života

23:05 - 23:35

Neskoro večer

23:35 - 0:25

Lekári

0:25 - 1:10

 
 

Správy RTVS

0:25 - 1:05

Správy a komentáre

1:05 - 1:30

Príroda 1997

6:00 - 6:30

Malý Mikuláš

6:55 - 7:05

Martinka I

7:05 - 7:20

Martinka I

7:20 - 7:35

STOJ! POZOR! CHOĎ!

7:35 - 7:45

Trpaslíci

7:55 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Maďarský magazín

9:30 - 10:00

Rodinná slávnosť

10:00 - 11:15

Lilin ostrov pokladov

11:20 - 11:30

Fidlibumove pokusy

11:45 - 11:55

Trpaslíci

11:55 - 12:05

Živá panoráma

12:05 - 12:35

Život zvierat

12:35 - 13:25

Profily

14:25 - 15:00

Historická panoráma

15:00 - 15:30

Rómsky magazín

15:30 - 16:00

Záhady archeológie

16:00 - 16:25

Cesty do školy

16:25 - 17:00

Experiment

23:05 - 23:35

Polícia

23:35 - 23:50

Noc v archíve

23:50 - 0:50