0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
 

INKOGNITO

0:25 - 1:30

NOVINY TV JOJ

1:30 - 2:25

S PRAVDOU VON

2:25 - 3:30

KRIMI

3:30 - 3:55

LUCKY ROOM

3:55 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:35

SUPERMAMA

8:35 - 9:50

SÚDNA SIEŇ

9:50 - 10:55

SÚDNA SIEŇ

10:55 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:30

TOP STAR

12:30 - 12:50

V SIEDMOM NEBI

12:50 - 15:00

POLICAJTI V AKCII

15:00 - 15:55

POLICAJTI V AKCII

15:55 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:35

POŠLI ĎALEJ

17:35 - 18:05

POŠLI ĎALEJ

18:05 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Čínsky zverokruh

20:35 - 23:30

Udalosť

23:30 - 1:25

 
 

Vikingovia IV (17)

1:55 - 2:40

Profesionáli III (3)

2:40 - 3:15

NOVÉ BÝVANIE

3:15 - 4:05

NOVÁ ZÁHRADA

4:05 - 4:45

PANELÁK (118)

5:05 - 5:55

SÚDNA SIEŇ

5:55 - 6:40

SÚDNA SIEŇ

6:40 - 7:40

Profesionáli III (4)

7:40 - 8:45

Simpsonovci VII (20)

8:45 - 9:10

Simpsonovci VII (21)

9:10 - 9:55

LUCKY ROOM

9:55 - 11:25

NOVÉ BÝVANIE

11:25 - 12:50

NA CHALUPE

12:50 - 13:55

PANELÁK

13:55 - 15:00

Simpsonovci VII (22)

15:00 - 15:25

Simpsonovci VII (23)

15:25 - 15:55

Profesionáli III (5)

15:55 - 16:55

Profesionáli III (6)

16:55 - 17:50

SÚDNA SIEŇ

17:50 - 18:55

SÚDNA SIEŇ

18:55 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Reťazová reakcia

20:10 - 22:25

Kuriér (6)

22:25 - 23:25

Walking Dead VIII (11)

23:25 - 23:55

Walking Dead VIII (12)

23:55 - 0:25

 
 

Tequila a Bonetti (4)

0:05 - 1:00

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:05

POLICAJTI V AKCII

2:05 - 2:50

Prvé oddelenie II

4:55 - 5:15

PANELÁK

5:15 - 6:00

TIPOS INFO

6:00 - 6:05

Profesionáli III

6:05 - 6:45

MacGyver (55)

6:45 - 8:05

PANELÁK

8:05 - 9:30

JAG V (11)

9:30 - 10:55

Tequila a Bonetti (4)

10:55 - 12:00

MacGyver (56)

12:00 - 13:00

Vražedné Miami II (18)

13:00 - 14:00

JAG V (12)

14:00 - 15:00

Dr. House VIII (11)

15:00 - 16:00

Kosti IX (15)

18:00 - 19:05

Kosti IX (16)

19:05 - 20:10

Dr. House VIII (12)

20:10 - 21:00

Hawaii 5.0 VIII (25)

21:00 - 22:00

Agent I (1)

22:00 - 22:55

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

 
 

Lekári

0:25 - 1:10

Svadba v Ríme

1:10 - 2:40

Svet v obrazoch

2:40 - 3:04

Dámsky klub

3:05 - 4:55

Správy RTVS

4:55 - 5:45

Duel

5:45 - 6:10

Správy RTVS

6:10 - 7:00

Folklorika

7:00 - 7:30

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Sudkyňa Amy

9:50 - 10:35

Karpatský miestopis

10:35 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

Lekári

14:25 - 15:10

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Jazdi Hlavou

17:40 - 17:45

Duel

17:45 - 18:10

Krátke správy RTVS

18:10 - 18:15

5 proti 5

18:15 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Čo ja viem

20:30 - 22:00

Cestou necestou

22:00 - 22:35

Magická hlbočina

22:35 - 0:45

Lekári

0:45 - 1:30

 
 

Správy RTVS

1:00 - 1:50

Cesty do školy

6:00 - 6:25

Malý Mikuláš

6:55 - 7:05

Martinka I

7:05 - 7:20

Martinka I

7:20 - 7:30

STOJ! POZOR! CHOĎ!

7:30 - 7:45

Trpaslíci

7:50 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Záhady archeológie

9:00 - 9:30

Rómsky magazín

9:30 - 10:00

Prvé hlásky lásky

10:00 - 10:55

Ja svoje srdce dám

10:55 - 11:30

Lilin ostrov pokladov

11:35 - 11:40

Fidlibumove pokusy

11:40 - 11:50

Trpaslíci

11:50 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:30

Život zvierat

12:30 - 13:20

Tvárou v tvár

15:30 - 15:55

Národnostné správy

15:55 - 16:00

Televíkend

16:00 - 16:30

Diagnózy svedomia

16:30 - 17:00

Správy RTVS z regiónov

17:00 - 17:10

Správy - Hírek

17:10 - 17:25

Família

21:00 - 21:30

Príbeh o jednej masakre

21:30 - 23:30

Správy RTVS

0:35 - 1:25