0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
 

Východiskový bod

1:25 - 3:30

NOVINY TV JOJ

3:30 - 4:10

SÚDNA SIEŇ

4:10 - 4:55

POŠLI ĎALEJ

4:55 - 5:50

NOVINY TV JOJ

5:50 - 6:35

KRIMI

6:35 - 7:05

NOVINY TV JOJ

7:05 - 8:00

MILÁČIKOVO

10:50 - 11:40

Dr. Dolittle 2

11:40 - 13:20

X-Men

13:20 - 15:30

Začarovaní

15:30 - 17:50

PRÁZDNINY III (2)

17:50 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Pretty Woman

20:35 - 23:10

Vojak 2

23:10 - 1:15

 
 

Exorcista (4)

1:30 - 2:15

Prvé oddelenie II

2:15 - 2:35

KINOSÁLA

2:35 - 2:45

NOVÉ BÝVANIE

2:45 - 3:35

NA CHALUPE

3:35 - 4:25

PANELÁK

4:25 - 5:15

Súdna sieň

5:15 - 6:00

Súdna sieň

6:00 - 7:05

15 min. KUCHÁR

7:05 - 7:50

NOVÁ ZÁHRADA

7:50 - 9:05

NA CHALUPE

9:05 - 10:25

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

10:25 - 11:25

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

11:25 - 12:45

LUCKY ROOM

14:45 - 15:55

LUCKY ROOM

15:55 - 17:15

Každý milión dobrý

17:15 - 19:15

Simpsonovci XXVII (11)

19:15 - 19:45

KINOSÁLA

19:45 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Apartmán Šangri-La

23:45 - 1:35

 
 

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:05

POLICAJTI V AKCII

2:05 - 2:50

Agent I (1)

2:50 - 3:30

Kosti IX (15)

4:55 - 5:38

Kosti IX (16)

5:38 - 6:20

Vtierka Sam (9)

8:20 - 9:40

Hawaii 5.0 VIII (25)

9:40 - 10:40

Vražedné Miami II (18)

10:40 - 11:45

Plastiková nevesta (4)

11:45 - 12:45

Extrémna premena (5)

12:45 - 13:50

REŠTART

13:50 - 15:10

Kosti II (11)

15:10 - 16:10

Kosti II (12)

16:10 - 17:10

Kosti II (13)

17:10 - 18:10

Kosti II (14)

18:10 - 19:10

Kosti II (15)

19:10 - 20:10

Myšlienky vraha IV (12)

20:10 - 21:05

Myšlienky vraha IV (13)

21:05 - 22:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

Kosti II (11)

23:05 - 3:25

 
 

Lekári

0:45 - 1:30

Magická hlbočina

1:30 - 3:42

Dámsky klub

3:45 - 5:15

Správy RTVS

6:05 - 7:00

Počasie

7:15 - 7:25

Červíčkovia

7:25 - 7:30

Tryskáči I.

7:30 - 7:45

Levia stráž I

7:45 - 8:05

Elena z Avaloru I.

8:05 - 8:30

Fidlibum

8:30 - 8:55

Trpaslíci

8:55 - 9:20

Daj si čas

9:20 - 9:50

Merlin I

9:50 - 10:45

On air

10:45 - 11:10

Hudba made in Slovakia

11:10 - 11:25

Park

11:25 - 12:00

Mimoriadne správy

12:00 - 12:20

Čo ja viem

12:20 - 13:50

Radosť zo života

13:50 - 14:25

Mimoriadne správy

16:00 - 16:15

Cestou necestou

17:45 - 18:20

Chochmesovci

18:20 - 18:25

Postav dom, zasaď strom

18:25 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Záhady tela

20:30 - 21:40