0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30

Akty X (6)

0:00 - 1:00

NOVINY TV JOJ

1:00 - 1:55

SOM MAMA II

1:55 - 2:50

SÚDNA SIEŇ

2:50 - 3:30

KRIMI

3:30 - 3:55

LUCKY ROOM

3:55 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:40

SÚDNA SIEŇ

8:40 - 9:45

SÚDNA SIEŇ

9:45 - 10:50

POLICAJTI V AKCII

10:50 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:30

TOP STAR

12:30 - 12:50

Kosti IX (23)

12:50 - 13:50

Kosti IX (24)

13:50 - 14:50

POLICAJTI V AKCII

14:50 - 15:55

POLICAJTI V AKCII

15:55 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:45

LUCKY ROOM

17:45 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

S PRAVDOU VON

20:35 - 22:00

SEDEM

22:00 - 23:00

INKOGNITO

23:00 - 0:20

INKOGNITO

0:20 - 1:30

 
 

Vikingovia IV (20)

1:25 - 2:15

KINOSÁLA

3:00 - 3:15

NOVÉ BÝVANIE

3:15 - 4:00

NA CHALUPE

4:00 - 4:45

PANELÁK (122)

5:10 - 5:55

SÚDNA SIEŇ

5:55 - 6:40

SÚDNA SIEŇ

6:40 - 7:40

Simpsonovci XVI (4)

8:45 - 9:15

Simpsonovci XVI (5)

9:15 - 9:55

LUCKY ROOM

9:55 - 11:25

NOVÉ BÝVANIE

11:25 - 12:55

NOVÁ ZÁHRADA

12:55 - 13:50

PANELÁK (123)

13:50 - 14:50

Simpsonovci XVI (6)

14:50 - 15:20

Simpsonovci XVI (7)

15:20 - 15:50

Profesionáli III (13)

15:50 - 16:45

Profesionáli III (14)

16:45 - 17:45

SÚDNA SIEŇ

17:45 - 18:50

SÚDNA SIEŇ

18:50 - 19:50

TIPOS INFO

19:50 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

X-Men 2

20:10 - 23:00

Divočina

23:00 - 1:30

 
 

Tequila a Bonetti (7)

0:05 - 1:00

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:05

POLICAJTI V AKCII

2:05 - 2:50

Prvé oddelenie

4:55 - 5:25

PANELÁK

5:25 - 6:10

MacGyver (59)

6:50 - 8:10

PANELÁK

8:10 - 9:35

JAG V (15)

9:35 - 10:55

Tequila a Bonetti (7)

10:55 - 12:00

MacGyver (60)

12:00 - 13:00

Vražedné Miami II (22)

13:00 - 14:00

JAG V (16)

14:00 - 15:00

Dr. House VIII (15)

15:00 - 16:00

Kosti IX (23)

18:00 - 19:00

Kosti IX

19:00 - 20:10

Dr. House VIII (16)

20:10 - 21:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:00

TIPOS INFO

23:00 - 23:05

Tequila a Bonetti (8)

0:05 - 1:00

 
 

Sudkyňa Amy

0:35 - 1:15

Autosalón

1:15 - 2:10

Dámsky klub

2:10 - 3:40

Občan za dverami

3:50 - 4:25

Správy RTVS

4:25 - 5:20

Duel

5:20 - 5:45

Správy RTVS

5:45 - 6:35

Počasie

6:55 - 7:05

Folklorika

7:05 - 7:30

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Sudkyňa Amy

9:45 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

Lekári

14:25 - 15:10

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Duel

17:45 - 18:10

Krátke správy RTVS

18:10 - 18:15

5 proti 5

18:15 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:15

Počasie

20:15 - 20:25

Radosť zo života

23:20 - 23:50

Lekári

23:50 - 0:35

Sudkyňa Amy

0:35 - 1:15

 
 

Správy RTVS

0:10 - 1:00

Správy a komentáre

1:00 - 1:25

Cesty do školy

6:05 - 6:35

Malý Mikuláš

7:05 - 7:15

Martinka I

7:15 - 7:30

STOJ! POZOR! CHOĎ!

7:30 - 7:45

Trpaslíci

7:50 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Záhady archeológie

9:05 - 9:30

Maďarský magazín

9:30 - 10:00

Rozlúčka s Máriou

10:00 - 11:25

Lilin ostrov pokladov

11:35 - 11:40

Fidlibumove pokusy

11:40 - 11:50

Trpaslíci

11:50 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:30

Život zvierat

12:30 - 13:25

Rómsky magazín

15:30 - 15:55

Família

18:00 - 18:30

Lilin ostrov pokladov

18:35 - 18:40

Trpaslíci

18:40 - 18:45

Malý Mikuláš

18:45 - 18:55

Martinka I

18:55 - 19:10

Martinka I

19:10 - 19:25

STOJ! POZOR! CHOĎ!

19:25 - 19:40

Zázračný miniateliér

19:40 - 19:50

Prvá

20:10 - 21:00

Správy a komentáre

22:00 - 22:25

SK DEJINY

22:25 - 23:15

Polícia

23:15 - 23:30

Retro noviny

23:30 - 23:55

Správy RTVS

0:10 - 1:00

 
 

Prima Partička

0:10 - 1:05

Zornův syn (1)

2:10 - 2:30

Zornův syn (1)

3:25 - 3:46

Top Gear 2011

9:10 - 10:15

Špinavá práce II (3)

10:15 - 11:25

Partička

11:25 - 12:15

Futurama X (5)

12:15 - 12:45

Simpsonovi XXI (15)

12:45 - 13:15

Simpsonovi XXI (16)

13:15 - 13:35

COOLfeed

13:35 - 13:45

Simpsonovi XXI (17)

13:45 - 14:15

Simpsonovi XXI (18)

14:15 - 14:40

Futurama X (6)

15:35 - 15:55

COOLfeed

15:55 - 16:00

Špinavá práce II (4)

16:00 - 17:00

Top Gear 2011

17:00 - 18:05

COOLfeed

18:05 - 18:15

Simpsonovi XXI (19)

18:15 - 18:45

Simpsonovi XXI (20)

18:45 - 19:15

Simpsonovi XXI (21)

19:15 - 19:40

Simpsonovi XXI (22)

19:40 - 20:05

Úplně Debilní Zprávy

20:05 - 20:15

Autosalon

20:15 - 21:20

Krvavý sport

22:20 - 0:15