0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
 

INKOGNITO

0:20 - 1:30

NOVINY TV JOJ

1:30 - 2:20

S PRAVDOU VON

2:20 - 3:30

KRIMI

3:30 - 3:55

LUCKY ROOM

3:55 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:35

SUPERMAMA

8:35 - 9:50

SÚDNA SIEŇ

9:50 - 10:55

SÚDNA SIEŇ

10:55 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:30

TOP STAR

12:30 - 12:50

V SIEDMOM NEBI

12:50 - 15:00

POLICAJTI V AKCII

15:00 - 15:55

POLICAJTI V AKCII

15:55 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:50

IQ TAXI

17:50 - 18:25

IQ TAXI

18:25 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Susedia na odstrel 2

20:35 - 22:30

Vojak 3

22:30 - 0:35

Grandhotel Budapešť

0:35 - 2:40

 
 

KINOSÁLA

2:20 - 2:35

NOVÉ BÝVANIE

3:15 - 4:05

NOVÁ ZÁHRADA

4:05 - 4:45

PANELÁK (123)

5:05 - 5:50

SÚDNA SIEŇ

5:50 - 6:35

SÚDNA SIEŇ

6:35 - 7:40

Simpsonovci XVI (6)

8:45 - 9:10

Simpsonovci XVI (7)

9:10 - 9:55

LUCKY ROOM

9:55 - 11:25

NOVÉ BÝVANIE

11:25 - 12:50

NA CHALUPE

12:50 - 13:55

PANELÁK (124)

13:55 - 15:00

Simpsonovci XVI (8)

15:00 - 15:30

Simpsonovci XVI (9)

15:30 - 15:55

Profesionáli III (15)

15:55 - 16:55

Profesionáli III (16)

16:55 - 17:55

SÚDNA SIEŇ

17:55 - 18:55

SÚDNA SIEŇ

18:55 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Na krídlach vážky

20:10 - 22:20

Kuriér (7)

22:20 - 23:25

Walking Dead VIII (13)

23:25 - 23:55

Walking Dead VIII (14)

23:55 - 0:20

 
 

Tequila a Bonetti (8)

0:05 - 1:00

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:05

POLICAJTI V AKCII

2:05 - 2:50

Prvé oddelenie

4:55 - 5:10

TOP STAR

5:10 - 5:20

PANELÁK

5:20 - 6:05

TIPOS INFO

6:05 - 6:10

MacGyver (60)

6:50 - 8:10

PANELÁK

8:10 - 9:35

JAG V (16)

9:35 - 10:55

Tequila a Bonetti (8)

10:55 - 12:00

MacGyver (61)

12:00 - 13:00

JAG V (17)

14:00 - 15:00

Dr. House VIII (16)

15:00 - 16:00

Kosti XII (1)

18:00 - 19:00

Kosti XII

19:00 - 20:10

Dr. House VIII (17)

20:10 - 21:00

Agent I (2)

21:00 - 22:00

Agent I (3)

22:00 - 22:55

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

 
 

Sudkyňa Amy

0:35 - 1:15

Obdobie zločinu

1:15 - 2:50

Svet v obrazoch

2:50 - 3:13

Dámsky klub

3:15 - 4:45

Správy RTVS

4:45 - 5:35

Duel

5:35 - 6:05

Správy RTVS

6:05 - 6:55

Počasie

6:55 - 7:00

Folklorika

7:00 - 7:30

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Sudkyňa Amy

9:45 - 10:30

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

Lekári

14:25 - 15:10

Slovensko s Tiposom

15:35 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Duel

17:45 - 18:15

Krátke správy RTVS

18:15 - 18:20

5 proti 5

18:20 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Čo ja viem

20:30 - 22:05

Cestou necestou

22:05 - 22:35

Brutálna Nikita

22:35 - 0:30

Lekári

0:30 - 1:20

 
 

Správy RTVS

0:10 - 1:00

Správy a komentáre

1:00 - 1:25

Príroda 1997

6:00 - 6:30

Malý Mikuláš

7:00 - 7:10

Martinka I

7:10 - 7:25

Martinka I

7:25 - 7:35

STOJ! POZOR! CHOĎ!

7:35 - 7:50

Trpaslíci

7:50 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Rómsky magazín

9:30 - 10:00

Génius jednej noci

10:00 - 11:10

Chvíľa pre pesničku

11:10 - 11:30

Jeden deň

13:50 - 14:30

Umenie

14:30 - 15:00

Pokus o čitateľa

15:00 - 15:25

Tvárou v tvár

15:25 - 15:50

Národnostné správy

15:50 - 16:00

Televíkend

16:00 - 16:30

Správy RTVS z regiónov

17:00 - 17:10

Správy - Hírek

17:10 - 17:25

Família

17:25 - 18:00

Danka a Janka

18:30 - 18:35

Lilin ostrov pokladov

18:35 - 18:40

Trpaslíci

18:40 - 18:45

Malý Mikuláš

18:45 - 19:00

Martinka I

19:00 - 19:10

Martinka I

19:10 - 19:25

STOJ! POZOR! CHOĎ!

19:25 - 19:40

Zázračný miniateliér

19:40 - 19:50

Família

20:10 - 20:40

Kocúrkovo

20:40 - 21:55

Otec Italie

21:55 - 23:30

Správy RTVS

0:25 - 1:15

 
 

Zornův syn (2)

2:15 - 2:35

Zornův syn (2)

3:35 - 3:56

Top Gear 2011

8:55 - 10:00

Špinavá práce II (4)

10:00 - 11:05

Autosalon

11:05 - 12:15

Futurama X (6)

12:15 - 12:45

Simpsonovi XXI (19)

12:45 - 13:15

Simpsonovi XXI (20)

13:15 - 13:35

COOLfeed

13:35 - 13:45

Simpsonovi XXI (21)

13:45 - 14:10

Simpsonovi XXI (22)

14:10 - 14:40

Futurama X (7)

15:35 - 15:55

COOLfeed

15:55 - 16:00

Špinavá práce II (5)

16:00 - 17:00

Top Gear 2011

17:00 - 18:10

COOLfeed

18:10 - 18:15

Simpsonovi XXI (23)

18:15 - 18:45

Simpsonovi XXII (1)

18:45 - 19:15

Simpsonovi XXII (2)

19:15 - 19:45

Simpsonovi XXII (3)

19:45 - 20:05

Úplně Debilní Zprávy

20:05 - 20:15

16 bloků

20:15 - 22:20