0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
 

Piraňa 3DD

0:40 - 2:30

NOVINY TV JOJ

2:30 - 3:15

KRIMI

3:15 - 3:35

SÚDNA SIEŇ

3:35 - 4:35

POLICAJTI V AKCII

4:35 - 5:25

NOVINY TV JOJ

5:25 - 6:20

KRIMI

6:20 - 6:50

NOVINY TV JOJ

6:50 - 7:45

Levia stráž II (19)

7:45 - 8:10

Levia stráž II (20)

8:10 - 8:40

Levia stráž II (21)

8:40 - 9:00

Simpsonovci XXVIII (6)

9:30 - 10:00

NAŠI II

10:00 - 10:45

NAŠI II

10:45 - 11:20

MILÁČIKOVO

11:20 - 12:00

Milionár z chatrče

12:00 - 14:30

Ratatouille

14:30 - 16:50

Rozpáľ to, šéfe! (6)

16:50 - 17:50

PRÁZDNINY III (10)

17:50 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Dom Hemingway

1:00 - 3:05

 
 

SVET POD HLAVOU (8)

0:35 - 2:00

Exorcista II (2)

2:40 - 3:25

Prvé oddelenie II

3:25 - 3:45

NOVÉ BÝVANIE

3:45 - 4:35

NÁKUPNÉ MANIAČKY

4:35 - 5:40

Súdna sieň

5:40 - 6:30

Súdna sieň

6:30 - 7:35

15 minút. KUCHÁR

7:35 - 8:45

NOVÁ ZÁHRADA

8:45 - 10:00

NA CHALUPE

10:00 - 11:00

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

11:00 - 12:10

NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

12:10 - 13:35

Mladí farmári (3)

15:20 - 16:25

Mladí farmári (4)

16:25 - 17:35

Neverník

17:35 - 19:15

Simpsonovci XXVIII (5)

19:15 - 19:45

KINOSÁLA

19:45 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Nič ma nezastaví

20:10 - 22:05

Stroj na zabíjanie

22:05 - 0:05

SVET POD HLAVOU (8)

0:05 - 1:30

Piraňa 3DD

1:30 - 3:00

 
 

Nash Bridges

1:15 - 2:00

Salvador

2:00 - 3:58

Dámsky klub

4:00 - 5:30

Folklorika

6:30 - 7:00

Počasie

7:10 - 7:15

Tryskáči I.

7:30 - 7:40

Yakari IV.

7:40 - 7:55

Yakari IV.

7:55 - 8:05

Elena z Avaloru II.

8:05 - 8:30

Fidlibum

8:30 - 8:55

Trpaslíci

8:55 - 9:25

Daj si čas

9:25 - 9:55

Merlin I

9:55 - 10:50

On air

10:50 - 11:10

Park

11:10 - 11:50

Červené víno

11:50 - 13:00

Záhady tela

13:00 - 14:00

V slepých uličkách

14:00 - 16:05

Cestou necestou

17:45 - 18:20

Chochmesovci

18:20 - 18:25

Postav dom, zasaď strom

18:25 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:35

Góly - body - sekundy

19:35 - 19:50

Počasie

19:50 - 20:00

MS v kocke

22:45 - 23:15

Až do konca

23:15 - 0:10

Červené víno

1:40 - 2:55

 

Vikingové IV (6)

1:00 - 2:00

12 opic II (7)

2:00 - 2:55

Vikingové IV (6)

2:55 - 3:55

12 opic II (7)

3:55 - 4:36

Kurýr (12)

7:00 - 8:05

Top Gear XXIII

8:05 - 9:15

Pevnost Boyard (2)

9:15 - 11:50

RE-PLAY

11:50 - 12:25

COOL Esport

12:25 - 12:55

Futurama III (14)

12:55 - 13:25

Simpsonovi II (8)

13:25 - 13:55

Simpsonovi II (9)

13:55 - 14:15

COOLfeed

14:15 - 14:25

Simpsonovi II (10)

14:25 - 14:55

Simpsonovi II (11)

14:55 - 15:25

Futurama III (15)

15:25 - 15:55

COOLfeed

15:55 - 16:05

Supertornádo

16:05 - 17:50

COOLfeed

17:50 - 17:55

Simpsonovi II (12)

17:55 - 18:30

Simpsonovi II (13)

18:30 - 18:55

Simpsonovi II (14)

18:55 - 19:30

Simpsonovi II (15)

19:30 - 19:50

COOLfeed

19:50 - 20:00

Madagaskar

20:00 - 22:05

Povinnost a čest

22:05 - 0:15

Akta X XI (6)

0:15 - 1:10

RE-PLAY

1:10 - 1:45

COOL Esport

1:45 - 2:15