0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
 

Bezuchí zajkovia

1:00 - 3:25

KRIMI

3:25 - 3:45

SÚDNA SIEŇ

3:45 - 4:25

SÚDNA SIEŇ

4:25 - 5:35

NOVINY TV JOJ

5:35 - 6:25

KRIMI

6:25 - 6:55

NOVINY TV JOJ

6:55 - 7:45

Levia stráž II (22)

7:45 - 8:15

Levia stráž II (23)

8:15 - 8:40

Levia stráž II (24)

8:40 - 9:00

Simpsonovci XXVIII (8)

9:30 - 10:00

Hoď svišťom II (1)

10:00 - 10:40

Hoď svišťom II (2)

10:40 - 11:25

MILÁČIKOVO

11:25 - 12:00

Rande v Ríme

12:00 - 14:10

Krajina zajtrajška

14:10 - 16:50

NAŠI IV (13)

17:45 - 18:20

NAŠI IV (14)

18:20 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Ladíme 2

20:35 - 23:00

Ave, Caesar!

23:00 - 1:30

Cunami

1:30 - 3:25

 
 

Nash Bridges

0:30 - 1:15

Japonská mozaika X

1:15 - 1:35

Čata

1:35 - 3:30

Dámsky klub

3:30 - 5:00

Správy RTVS

5:55 - 6:50

Počasie

7:05 - 7:15

Tryskáči I.

7:25 - 7:40

Yakari IV.

7:40 - 7:50

Yakari IV.

7:50 - 8:05

Elena z Avaloru II.

8:05 - 8:30

Trpaslíci

8:55 - 9:25

Daj si čas

9:25 - 9:55

Merlin I

9:55 - 10:50

On air

10:50 - 11:10

Park

11:10 - 11:50

Červené víno

11:50 - 13:10

Čo ja viem

14:30 - 16:10

Cestou necestou

17:50 - 18:20

Chochmesovci

18:20 - 18:25

Postav dom, zasaď strom

18:25 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:35

Góly - body - sekundy

19:35 - 19:50

Počasie

19:50 - 20:00

MS v kocke

22:45 - 23:15

Až do konca

23:15 - 0:10

Komisár Manara

1:45 - 2:40

 
 

Správy RTVS

2:35 - 3:25

Národnostné správy

3:40 - 3:50

Správy - Hírek

3:50 - 3:55

Polícia

6:55 - 7:10

MS v kocke

7:10 - 7:45

Živá panoráma

7:45 - 8:15

Televíkend

8:15 - 8:40

Cyklopotulky

8:55 - 9:15

HiSTORY

9:15 - 9:20

Noc v archíve

9:20 - 10:20

Robte, čo vás baví

10:50 - 11:00

Pred hokejom

11:00 - 11:30

S hokejkou a pukom

11:30 - 11:45

25 Majstrovstiev

11:45 - 12:00

Anjeli strážni

20:10 - 20:45

...nebo být zabit

20:45 - 22:05

GEN.sk

23:00 - 23:15

 
 

Vikingové IV (11)

1:45 - 2:35

12 opic II (12)

2:35 - 3:30

Vikingové IV (11)

3:30 - 4:30

12 opic II (12)

4:30 - 5:11

Extant (2)

6:30 - 7:25

Top Gear XXIV

7:25 - 8:40

Pevnost Boyard (4)

8:40 - 11:10

RE-PLAY

11:10 - 11:45

COOL Esport

11:45 - 12:15

Futurama IV (6)

12:15 - 12:45

Simpsonovi III (14)

12:45 - 13:15

Simpsonovi III (15)

13:15 - 13:35

COOLfeed

13:35 - 13:45

Simpsonovi III (16)

13:45 - 14:15

Simpsonovi III (17)

14:15 - 14:45

Futurama IV (7)

14:45 - 15:10

COOLfeed

15:10 - 15:20

Star Trek

15:20 - 17:50

COOLfeed

17:50 - 17:55

Simpsonovi III (18)

17:55 - 18:30

Simpsonovi III (19)

18:30 - 18:55

Simpsonovi III (20)

18:55 - 19:30

Simpsonovi III (21)

19:30 - 19:50

COOLfeed

19:50 - 20:00

Akta X XI (8)

0:15 - 1:15

RE-PLAY

1:15 - 1:45

COOL Esport

1:45 - 2:15