0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
 

INKOGNITO

0:05 - 1:10

NOVINY TV JOJ

1:10 - 2:05

OCHRANCOVIA

2:05 - 3:00

SÚDNA SIEŇ

3:00 - 3:55

POLICAJTI V AKCII

3:55 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:35

SÚDNA SIEŇ

8:35 - 9:50

SÚDNA SIEŇ

9:50 - 10:55

POLICAJTI V AKCII

10:55 - 12:00

NOVINY O 12:00

12:00 - 12:50

TOP STAR

12:50 - 13:20

SUPERMAMA

13:20 - 14:40

SÚDNA SIEŇ

14:40 - 15:20

V SIEDMOM NEBI

15:20 - 17:00

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:40

SÚDNA SIEŇ

17:40 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Ženích na úteku

23:10 - 1:10

 
 

Letné sídlo (5)

2:10 - 2:50

Profesionáli II (5)

2:50 - 3:35

Profesionáli II (6)

3:35 - 4:20

PANELÁK

4:50 - 5:35

SÚDNA SIEŇ

5:35 - 6:40

SÚDNA SIEŇ

6:40 - 7:50

Profesionáli II (5)

7:50 - 8:50

Profesionáli II (6)

8:50 - 10:00

NÁKUPNÉ MANIAČKY

10:00 - 11:40

NOVÉ BÝVANIE

11:40 - 13:00

Simpsonovci XX (17)

13:00 - 13:30

Simpsonovci XX (18)

13:30 - 13:55

Hviezdna brána II (14)

13:55 - 14:55

Simpsonovci XX (19)

14:55 - 15:25

Simpsonovci XX (20)

15:25 - 15:55

Fórky, vtipky XXVII (5)

15:55 - 16:25

Fórky, vtipky XXVII (5)

16:25 - 16:55

Profesionáli II (7)

16:55 - 17:55

Profesionáli II (8)

17:55 - 18:55

Fórky, vtipky XXVII (5)

18:55 - 19:25

Fórky, vtipky XXVII (5)

19:25 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Boj o Hodvábnu cestu

20:10 - 22:20

Tequila a Bonetti (11)

22:20 - 23:20

Tequila a Bonetti (12)

23:20 - 0:25

SVET POD HLAVOU (10)

0:25 - 1:50

 

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

SÚDNA SIEŇ

2:00 - 2:50

OCHRANCOVIA

2:50 - 3:30

SÚDNA SIEŇ

4:15 - 5:00

Prvé oddelenie

5:00 - 5:15

TOP STAR

5:15 - 5:35

PANELÁK

5:35 - 6:20

TIPOS INFO

6:20 - 6:25

Profesionáli II (5)

6:25 - 7:10

Kutyil s.r.o. II (24)

7:10 - 8:20

PANELÁK

8:20 - 9:45

Fantastické torty (21)

12:05 - 13:05

Vtierka Castle III (3)

16:00 - 17:00

Fantastické torty (21)

19:00 - 20:10

Vtierka Castle III (4)

20:10 - 21:00

Agent II (7)

21:00 - 22:00

Agent II

22:00 - 22:55

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

 
 

Lekári

0:40 - 1:20

Nash Bridges

1:20 - 2:10

Svet v obrazoch

2:10 - 2:30

Filmoviedky

2:30 - 3:51

Dámsky klub

3:55 - 5:30

Správy RTVS

5:30 - 6:05

Duel

6:05 - 6:30

Správy RTVS

6:30 - 7:00

Folklorika

7:00 - 7:30

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Úžasné záhrady

8:30 - 9:00

Otec Brown II.

9:00 - 9:50

Nash Bridges

9:50 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Dámsky klub

12:20 - 13:55

Folklorika

13:55 - 14:25

Lekári

14:25 - 15:05

Jazdi hlavou

15:05 - 15:10

Test magazín

15:10 - 15:30

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Úžasné záhrady

16:25 - 16:55

Otec Brown II.

16:55 - 17:40

Jazdi hlavou

17:40 - 17:45

Duel

17:45 - 18:10

Krátke správy RTVS

18:10 - 18:15

5 proti 5

18:15 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Čo ja viem

20:30 - 22:00

Cestou necestou

22:00 - 22:30

Lekári

0:30 - 1:15

Nash Bridges

1:15 - 2:00

 
 
 

Správy a komentáre

3:10 - 3:30

Príroda

6:00 - 6:25

Trpaslíci

6:35 - 6:40

Franklin

6:45 - 6:55

Velikáni dejín

6:55 - 7:25

MS v kocke

7:25 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Mestá a tváre

8:30 - 8:55

Z mesta do mesta

8:55 - 9:30

Kvarteto

9:30 - 10:00

Ľudmilka

10:00 - 11:10

Kamaráti Pašinkovia

11:30 - 11:40

Vtáčí ostrov

11:40 - 11:45

Trpaslíci

11:45 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:30

Živé dedičstvo Nitry

13:25 - 14:05

Jeden deň

14:05 - 14:30

Jeden deň

14:30 - 15:10

Energetika

15:10 - 15:25

Tvárou v tvár

15:25 - 15:50

Národnostné správy

15:50 - 16:00

Televíkend

16:00 - 16:25

Správy RTVS z regiónov

17:00 - 17:10

Správy - Hírek

17:10 - 17:25

Família

17:25 - 17:55

Kamaráti Pašinkovia

18:30 - 18:40

Trpaslíci

18:40 - 18:45

Radosť zo života

21:30 - 22:00

Správy RTVS

0:30 - 1:20

Národnostné správy

1:35 - 1:40

Správy - Hírek

1:40 - 1:47

 
 

Vikingové IV (15)

1:45 - 2:45

12 opic III (3)

2:45 - 3:35

Vikingové IV (15)

3:35 - 4:35

12 opic III (3)

4:35 - 5:14

Top Gear XXV

8:45 - 9:50

Autosalon

10:50 - 12:05

Futurama IV (12)

12:05 - 12:35

Simpsonovi IV (15)

12:35 - 13:05

Simpsonovi IV (16)

13:05 - 13:30

COOLfeed

13:30 - 13:40

Simpsonovi IV (17)

13:40 - 14:10

Simpsonovi IV (18)

14:10 - 14:40

Futurama V (1)

15:30 - 15:50

COOLfeed

15:50 - 15:55

Americký chopper I (20)

15:55 - 16:55

Top Gear XXV

16:55 - 18:00

COOLfeed

18:00 - 18:10

Simpsonovi IV (19)

18:10 - 18:40

Simpsonovi IV (20)

18:40 - 19:10

Simpsonovi IV (21)

19:10 - 19:40

Simpsonovi IV (22)

19:40 - 20:05

Úplně Debilní Zprávy

20:05 - 20:15

Star Trek: Do temnoty

20:15 - 22:55

Válka dronů

22:55 - 0:40

Vikingové IV (16)

1:40 - 2:30