0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
 

KRIMI

3:20 - 4:00

SÚDNA SIEŇ

4:00 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:45

KRIMI

5:45 - 6:20

NOVINY TV JOJ

6:20 - 7:10

Levia stráž II (25)

7:10 - 7:35

Levia stráž II (26)

7:35 - 8:05

Levia stráž II (27)

8:05 - 8:30

Hoď svišťom II (3)

9:30 - 10:20

Hoď svišťom II (4)

10:20 - 11:10

MILÁČIKOVO

11:10 - 11:45

Kúpili sme ZOO

14:15 - 16:50

NAŠI IV (15)

17:45 - 18:20

NAŠI IV (16)

18:20 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:15

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Herkules

20:35 - 22:40

Pach krvi 2

0:45 - 2:55

 

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

SÚDNA SIEŇ

2:00 - 2:50

Agent II (7)

4:15 - 4:55

Agent II

4:55 - 5:40

SÚDNA SIEŇ

5:40 - 6:25

POLICAJTI V AKCII

6:25 - 7:35

Extrémna premena II

11:55 - 12:50

NÁKUPNÉ MANIAČKY

14:00 - 15:15

NÁKUPNÉ MANIAČKY

15:15 - 16:30

NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:30 - 17:40

NÁKUPNÉ MANIAČKY

17:40 - 18:50

NÁKUPNÉ MANIAČKY

18:50 - 20:10

Myšlienky vraha V (22)

20:10 - 21:00

Myšlienky vraha V

21:00 - 22:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

NÁKUPNÉ MANIAČKY

23:05 - 0:10

NÁKUPNÉ MANIAČKY

0:10 - 1:30

NÁKUPNÉ MANIAČKY

1:30 - 2:35

 
 

Lekári

0:30 - 1:15

Nash Bridges

1:15 - 2:00

 

Dámsky klub

3:55 - 5:25

Správy RTVS

6:10 - 7:00

Počasie

7:20 - 7:25

Tryskáči II.

7:40 - 7:50

Yakari IV.

7:50 - 8:05

Yakari IV.

8:05 - 8:15

Elena z Avaloru II.

8:15 - 8:40

Fidlibum

8:40 - 9:10

Trpaslíci

9:10 - 9:35

Daj si čas

9:35 - 10:05

Merlin I

10:05 - 11:00

On air

11:00 - 11:20

Park

11:20 - 12:00

Mimoriadne správy

12:00 - 12:15

Polnočná omša

12:15 - 14:00

Pred hokejom

14:00 - 14:30

Hokejová republika

14:30 - 14:45

25 Majstrovstiev

14:45 - 15:00

Cestou necestou

17:50 - 18:20

Chochmesovci

18:20 - 18:25

Postav dom, zasaď strom

18:25 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Záhady tela

20:30 - 21:30

Neskoro večer

21:30 - 22:25

Až do konca

22:25 - 23:15

Obdobie zločinu

23:15 - 0:50

Až do konca

0:50 - 1:40

Polnočná omša

1:40 - 3:08

 
 

Správy RTVS

0:30 - 1:20

Národnostné správy

1:35 - 1:40

Správy - Hírek

1:40 - 1:47

 

Obrázky z prírody

6:30 - 7:05

Autosalón

7:05 - 7:30

Polícia

7:30 - 7:45

Energetika

7:45 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Televíkend

8:30 - 8:55

Cyklopotulky

9:10 - 9:20

HiSTORY

9:20 - 9:25

Retro noviny

9:25 - 9:55

VaT

10:25 - 10:50

Robte, čo vás baví

10:50 - 11:00

Generácia

11:00 - 11:30

Moja diagnóza

11:30 - 12:00

Kapura

12:45 - 13:35

Farmárska revue

13:35 - 14:00

Na rybách - Petrov zdar

14:00 - 14:25

Test magazín

14:25 - 14:35

Kvarteto

14:35 - 15:05

Sólo pre jednu ruku

15:05 - 15:30

Herecké legendy

15:30 - 15:50

Listy Juliane

15:50 - 17:30

Ktosi je za dverami

17:30 - 18:25

Fortuna liga - magazín

18:25 - 19:00

MS v kocke

21:55 - 22:30

Správy RTVS

1:05 - 1:55

 
 

Vikingové IV (16)

1:40 - 2:30

12 opic III (4)

2:30 - 3:25

Vikingové IV (16)

3:25 - 4:25

12 opic III (4)

4:25 - 5:06

Extant (4)

6:30 - 7:25

Top Gear XXV

7:25 - 8:35

Pevnost Boyard (6)

8:35 - 11:05

RE-PLAY

11:05 - 11:40

COOL Esport

11:40 - 12:10

Futurama V (1)

12:10 - 12:40

Simpsonovi IV (19)

12:40 - 13:10

Simpsonovi IV (20)

13:10 - 13:30

COOLfeed

13:30 - 13:40

Simpsonovi IV (21)

13:40 - 14:10

Simpsonovi IV (22)

14:10 - 14:40

Futurama V (2)

14:40 - 15:00

COOLfeed

15:00 - 15:10

Star Trek: Do temnoty

15:10 - 17:50

COOLfeed

17:50 - 17:55

Simpsonovi IV (23)

17:55 - 18:30

Simpsonovi V (1)

18:30 - 18:55

Simpsonovi V (2)

18:55 - 19:30

Simpsonovi V (3)

19:30 - 19:50

COOLfeed

19:50 - 20:00

Madagaskar 3

20:00 - 22:05

Elita armády

22:05 - 0:20

Akta X XI (10)

0:20 - 1:15

RE-PLAY

1:15 - 1:50

COOL Esport

1:50 - 2:20