0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
 

Legendárna päsť

1:20 - 3:30

KRIMI

3:30 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:30

SÚDNA SIEŇ

8:30 - 9:20

SÚDNA SIEŇ

9:20 - 10:20

POLICAJTI V AKCII

10:20 - 11:20

DIVOKÉ KONE (9)

11:20 - 12:40

DIVOKÉ KONE (10)

12:40 - 13:50

SÚDNA SIEŇ

13:50 - 14:30

SÚDNA SIEŇ

14:30 - 15:20

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:20

IQ TAXI

17:20 - 18:00

OCHRANCOVIA

18:00 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

INKOGNITO

20:35 - 22:00

INKOGNITO

22:00 - 23:20

SEDEM

23:20 - 0:25

SEDEM

0:25 - 1:20

NOVINY TV JOJ

1:20 - 1:55

DIVOKÉ KONE (9)

1:55 - 3:00

 

Štúdio 1

0:50 - 2:35

 

Správy RTVS

4:25 - 5:15

Duel

5:15 - 5:40

Správy RTVS

5:40 - 6:30

Počasie

6:50 - 7:00

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Planéta piesku

8:30 - 9:25

Svet v obrazoch

9:25 - 9:55

Nash Bridges

9:55 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Profesionáli I

12:20 - 13:10

Profesionáli I

13:10 - 14:05

Folklorika

14:05 - 14:35

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Úžasné záhrady

16:25 - 16:55

Otec Brown IV.

16:55 - 17:45

Duel

17:45 - 18:10

Krátke správy RTVS

18:10 - 18:20

5 proti 5

18:20 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Marie - Francine

20:30 - 22:05

Škola detektívky

22:05 - 22:50

Nash Bridges

23:40 - 0:20

Profesionáli I

0:20 - 1:15

Profesionáli I

1:15 - 2:05

 
 

Správy RTVS

0:05 - 0:55

Slovo

0:55 - 1:01

 

Televíkend

6:00 - 6:30

Pa a Pi

6:35 - 6:45

Franklin

7:00 - 7:10

Ferdo Mravec

7:10 - 7:35

Trpaslíci

7:50 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Polícia

9:15 - 9:30

Prefíkaná vdova

9:30 - 11:00

Domov

11:00 - 11:30

Vtáčí ostrov

11:35 - 11:40

Rozprávky pre Martina

11:40 - 11:50

Trpaslíci

11:50 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:25

Cyklopotulky

12:25 - 12:35

Nie je všedný deň

12:35 - 13:45

Smejeme sa storočiami

13:45 - 14:15

Otecko sa mi nepáči

18:15 - 18:30

Vtáčí ostrov

18:35 - 18:45

Trpaslíci

18:45 - 18:50

Fidlibumove pokusy

18:50 - 18:55

Franklin

18:55 - 19:05

Ferdo Mravec

19:05 - 19:30

Zázračný miniateliér

19:40 - 19:50

Sny o budúcnosti

20:10 - 21:00

Šepoty a výkriky

21:00 - 22:35

Pozvánka do divadla

22:35 - 0:45

Správy RTVS

0:45 - 1:35

 
 

Všemocný (13)

0:55 - 1:45

Autosalon

1:45 - 2:40

Pevnost Boyard (9)

2:40 - 4:40

Top Gear VI

8:45 - 9:50

Top Gear VI

10:50 - 11:55

Futurama VII (13)

11:55 - 12:20

Simpsonovi XII (5)

12:20 - 12:50

Simpsonovi XII (6)

12:50 - 13:20

Simpsonovi XII (7)

13:20 - 13:50

Simpsonovi XII (8)

13:50 - 14:20

Těžká dřina

14:20 - 15:05

RE-PLAY

15:05 - 15:40

Futurama VIII (1)

15:40 - 16:00

Top Gear VI

17:00 - 18:05

COOLfeed

18:05 - 18:15

Simpsonovi XII (9)

18:15 - 18:45

Simpsonovi XII (10)

18:45 - 19:15

Simpsonovi XII (11)

19:15 - 19:45

Simpsonovi XII (12)

19:45 - 20:05

Úplně Debilní Zprávy

20:05 - 20:15

Simpsonovi XXX (23)

20:15 - 20:45

Kurz sebeovládání (5)

21:40 - 22:10

Partička

22:40 - 23:15

COOL Esport

23:15 - 23:45

Partička

0:45 - 1:25