0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
 

KRIMI

1:25 - 1:55

DIVOKÉ KONE (11)

1:55 - 3:05

DIVOKÉ KONE (12)

3:05 - 3:55

SÚDNA SIEŇ

3:55 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:30

SÚDNA SIEŇ

8:30 - 9:30

SÚDNA SIEŇ

9:30 - 10:20

POLICAJTI V AKCII

10:20 - 11:20

DIVOKÉ KONE (13)

11:20 - 12:30

DIVOKÉ KONE (14)

12:30 - 13:50

SÚDNA SIEŇ

13:50 - 14:40

SÚDNA SIEŇ

14:40 - 15:20

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:20

IQ TAXI

17:20 - 18:00

OCHRANCOVIA

18:00 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

Čierne vdovy (2)

20:35 - 22:00

Mafiánovci

22:00 - 0:25

Hawaii 5.0 VII (20)

0:25 - 1:25

KRIMI

1:25 - 2:20

 
 

Mutanti (6)

1:05 - 2:05

Hoď svišťom (6)

2:25 - 2:55

Prvé oddelenie II

2:55 - 3:10

Prvé oddelenie II

3:10 - 3:30

NÁKUPNÉ MANIAČKY

3:55 - 4:50

Súdna sieň

4:50 - 5:35

DIVOKÉ KONE (11)

5:35 - 6:40

DIVOKÉ KONE (12)

6:40 - 8:30

Simpsonovci XXIII (17)

9:55 - 10:25

Mutanti (7)

12:10 - 13:25

Hoď svišťom (6)

13:25 - 14:10

Kutyil s.r.o. II (13)

14:10 - 15:00

NÁKUPNÉ MANIAČKY

15:00 - 16:10

Simpsonovci XXIII (18)

16:10 - 16:40

Simpsonovci XXIII (19)

16:40 - 17:10

Hoď svišťom (7)

18:10 - 19:00

Kutyil s.r.o. II (14)

19:00 - 19:50

ŽREBOVANIE

19:50 - 20:05

Atlas mrakov

20:10 - 23:40

Výmena

23:40 - 2:35

 

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

Aféry

2:00 - 2:40

IQ TAXI

2:40 - 3:10

Prvé oddelenie

3:50 - 4:10

SÚDNA SIEŇ (26)

4:10 - 5:00

SÚDNA SIEŇ

5:00 - 5:35

PANELÁK

5:35 - 6:20

TIPOS INFO

6:20 - 6:25

Kutyil s.r.o. II (13)

6:25 - 7:00

OCHRANCOVIA

7:00 - 8:15

PANELÁK

8:15 - 9:40

Policajt z L.A (28)

9:40 - 10:55

JAG IV (10)

10:55 - 12:00

Ako malé deti (3)

12:00 - 12:30

Ako malé deti

12:30 - 13:00

JAG IV (11)

13:00 - 14:00

Tajomstvá a lži II (3)

14:00 - 15:00

Policajt z L.A (29)

15:00 - 16:00

Vtierka Castle IV (12)

16:00 - 17:00

Ako malé deti (5)

19:00 - 19:30

Ako malé deti (6)

19:30 - 20:10

Vtierka Castle IV (13)

20:10 - 21:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

 
 

Profesionáli I

0:35 - 1:25

Profesionáli I

1:25 - 2:20

 

Stratený

3:45 - 4:50

Správy RTVS

4:50 - 5:40

Duel

5:40 - 6:05

Správy RTVS

6:05 - 6:55

Počasie

6:55 - 7:05

Folklorika

7:05 - 7:30

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Úžasné záhrady

8:30 - 9:00

Otec Brown IV.

9:00 - 9:50

Nash Bridges

9:50 - 10:30

Test magazín

10:30 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Profesionáli I

12:20 - 13:10

Profesionáli I

13:10 - 14:10

Folklorika

14:10 - 14:35

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Cesty po svete

16:25 - 16:55

Otec Brown IV.

16:55 - 17:50

Duel

17:50 - 18:15

Krátke správy RTVS

18:15 - 18:20

5 proti 5

18:20 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:35

Hondo

20:35 - 22:00

Polnočné slnko

22:00 - 22:55

Nash Bridges

23:40 - 0:25

Profesionáli I

0:25 - 1:15

Profesionáli I

1:15 - 2:10

 
 

Správy RTVS

0:35 - 1:25

Správy - Hírek

1:25 - 1:32

 

Pa a Pi

6:35 - 6:45

Franklin

7:00 - 7:15

Ferdo Mravec

7:15 - 7:40

Trpaslíci

7:55 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Generácia

8:55 - 9:25

Herecké legendy

9:25 - 9:40

Domov

11:00 - 11:30

Vtáčí ostrov

11:35 - 11:45

Trpaslíci

11:45 - 11:55

Živá panoráma

11:55 - 12:20

Cyklopotulky

12:20 - 12:35

Prelom

13:20 - 14:15

Otecko sa mi nepáči

18:15 - 18:30

Cukrú a Krá

18:30 - 18:35

Vtáčí ostrov

18:35 - 18:40

Trpaslíci

18:40 - 18:45

Fidlibumove pokusy

18:45 - 18:50

Franklin

18:50 - 19:00

Ferdo Mravec

19:00 - 19:25

Zázračný miniateliér

19:35 - 19:50

Divoký Yellowstone

22:15 - 23:05

Trochu inak s Adelou

23:45 - 0:45

Správy RTVS

0:45 - 1:36