0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
 

INKOGNITO

0:50 - 2:00

DIVOKÉ KONE (15)

2:00 - 3:10

DIVOKÉ KONE (16)

3:10 - 4:10

SÚDNA SIEŇ

4:10 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:30

SÚDNA SIEŇ

8:30 - 9:20

SÚDNA SIEŇ

9:20 - 10:20

POLICAJTI V AKCII

10:20 - 11:20

DIVOKÉ KONE (17)

11:20 - 12:35

DIVOKÉ KONE (18)

12:35 - 13:50

SÚDNA SIEŇ

13:50 - 14:40

SÚDNA SIEŇ

14:40 - 15:20

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:20

IQ TAXI

17:20 - 18:00

OCHRANCOVIA

18:00 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

VŠETKO ČO MÁM RÁD

20:35 - 22:40

Slovácko sa nesúdi (4)

22:40 - 23:40

Pod vysokým napätím

23:40 - 1:50

Atlas mrakov

1:50 - 5:10

 
 

Mutanti (8)

1:30 - 2:20

Prvé oddelenie II

2:40 - 3:15

Kutyil s.r.o. II (15)

3:15 - 3:50

NÁKUPNÉ MANIAČKY

3:50 - 4:45

Súdna sieň

4:45 - 5:30

DIVOKÉ KONE (15)

5:30 - 6:45

DIVOKÉ KONE (16)

6:45 - 8:30

Simpsonovci XXIII (21)

9:55 - 10:25

Mutanti (9)

12:15 - 13:25

Hoď svišťom (8)

13:25 - 14:15

Kutyil s.r.o. II (15)

14:15 - 15:05

NÁKUPNÉ MANIAČKY

15:05 - 16:15

Simpsonovci XXIII (22)

16:15 - 16:45

Simpsonovci XXIV (1)

16:45 - 17:15

Hoď svišťom (9)

18:15 - 19:05

Kutyil s.r.o. II (16)

19:05 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:05

Mafiánovci

20:10 - 22:30

Cunami

22:30 - 0:30

Mutanti (9)

0:30 - 1:30

 

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

Aféry

2:00 - 2:40

IQ TAXI

2:40 - 3:10

Prvé oddelenie

3:50 - 4:15

Súdna sieň

4:15 - 5:00

SÚDNA SIEŇ

5:00 - 5:35

PANELÁK

5:35 - 6:20

TIPOS INFO

6:20 - 6:25

Kutyil s.r.o. II (15)

6:25 - 7:00

OCHRANCOVIA

7:00 - 8:15

PANELÁK

8:15 - 9:40

Policajt z L.A (30)

9:40 - 10:55

JAG IV (12)

10:55 - 12:00

Ako malé deti (7)

12:00 - 12:30

Ako malé deti

12:30 - 13:00

JAG IV (13)

13:00 - 14:00

Tajomstvá a lži II (5)

14:00 - 15:00

Policajt z L.A (31)

15:00 - 16:00

Vtierka Castle IV (14)

16:00 - 17:00

Ako malé deti (9)

19:00 - 19:30

Ako malé deti (10)

19:30 - 20:10

Vtierka Castle IV (15)

20:10 - 21:00

V ohni (5)

21:00 - 22:00

V ohni (6)

22:00 - 22:55

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:05

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

 
 

Profesionáli II

0:40 - 1:30

 

Kráľovná Viktória

3:15 - 4:05

Slovensko v obrazoch

4:05 - 4:30

Správy RTVS

4:30 - 5:20

Duel

5:20 - 5:45

Správy RTVS

5:45 - 6:35

Počasie

6:55 - 7:00

Folklorika

7:00 - 7:30

Ranné správy RTVS

7:30 - 8:30

Cesty po svete

8:30 - 9:05

Otec Brown IV.

9:05 - 9:50

Nash Bridges

9:50 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Profesionáli II

12:20 - 13:10

Japonská mozaika XI

13:10 - 13:30

Hurá do záhrady

13:30 - 14:10

Folklorika

14:10 - 14:35

Slovensko s Tiposom

15:30 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Cesty po svete

16:25 - 16:50

Otec Brown V.

16:50 - 17:50

Duel

17:50 - 18:15

Krátke správy RTVS

18:15 - 18:20

5 proti 5

18:20 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Góly - body - sekundy

19:55 - 20:20

Počasie

20:20 - 20:30

Legendy popu

20:30 - 22:25

Nash Bridges

1:10 - 1:55

Profesionáli II

1:55 - 2:45

 
 

Polícia

0:05 - 0:20

Trochu inak s Adelou

0:20 - 1:20

Noc v archíve

1:20 - 2:20

 

Slováci v Bihore II.

6:00 - 6:30

Pa a Pi

6:35 - 6:45

Franklin a priatelia

7:00 - 7:10

Ferdo Mravec

7:10 - 7:35

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Generácia

8:55 - 9:25

Herecké legendy

9:25 - 9:45

Svadba Arneho Jurgu

9:45 - 11:10

Domov

11:10 - 11:40

Cukrú a Krá

11:40 - 11:45

Vtáčí ostrov

11:45 - 11:55

Trpaslíci

11:55 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:25

Ako sa neoženiť

12:25 - 13:05

Účet za elektrinu

13:05 - 14:15

Správy - Hírek

18:00 - 18:15

Otecko sa mi nepáči

18:15 - 18:30

Cukrú a Krá

18:30 - 18:35

Vtáčí ostrov

18:35 - 18:40

Trpaslíci

18:40 - 18:45

Fidlibumove pokusy

18:45 - 18:50

Franklin a priatelia

18:50 - 19:05

Ferdo Mravec

19:05 - 19:30

Zázračný miniateliér

19:40 - 19:50

Pururambo

20:10 - 21:05

Dialóg s planétou

21:05 - 21:20

HiSTORY

21:20 - 21:25

Marhuľový ostrov

21:25 - 23:10

Pozvánka do divadla

23:10 - 1:10

Správy RTVS

1:10 - 2:00