0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
 

SEDEM

0:15 - 1:15

NOVINY TV JOJ

1:15 - 2:00

DIVOKÉ KONE (19)

2:00 - 3:10

DIVOKÉ KONE (20)

3:10 - 4:00

SÚDNA SIEŇ

4:00 - 4:50

NOVINY TV JOJ

4:50 - 5:40

KRIMI

5:40 - 6:15

RANNÉ NOVINY

6:15 - 8:30

SÚDNA SIEŇ

8:30 - 9:20

SÚDNA SIEŇ

9:20 - 10:00

POLICAJTI V AKCII

10:00 - 11:05

DIVOKÉ KONE (21)

11:05 - 12:25

DIVOKÉ KONE (22)

12:25 - 13:50

SÚDNA SIEŇ

13:50 - 14:40

SÚDNA SIEŇ

14:40 - 15:20

NOVINY O 17:00

17:00 - 17:20

IQ TAXI

17:20 - 18:00

OCHRANCOVIA

18:00 - 19:00

KRIMI

19:00 - 19:30

NOVINY TV JOJ

19:30 - 20:20

ŠPORT

20:25 - 20:30

NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 - 20:35

9-1-1 II (5)

20:35 - 21:35

9-1-1 II (6)

21:35 - 22:35

Núdzový let

22:35 - 1:15

NOVINY TV JOJ

1:15 - 2:10

 
 

Hoď svišťom (10)

1:25 - 2:05

Kutyil s.r.o. II (17)

2:05 - 2:35

DIVOKÉ KONE (18)

2:35 - 3:30

Prvé oddelenie II

3:30 - 3:50

NÁKUPNÉ MANIAČKY

3:50 - 4:50

Súdna sieň

4:50 - 5:35

DIVOKÉ KONE (19)

5:35 - 7:03

DIVOKÉ KONE (20)

7:03 - 8:30

Simpsonovci XXIV (2)

9:25 - 9:55

Simpsonovci XXIV (3)

9:55 - 10:25

Mutanti (11)

12:10 - 13:25

Hoď svišťom (10)

13:25 - 14:10

Kutyil s.r.o. II (17)

14:10 - 15:00

NÁKUPNÉ MANIAČKY

15:00 - 16:10

Simpsonovci XXIV (4)

16:10 - 16:43

Simpsonovci XXIV (5)

16:43 - 17:15

Hoď svišťom (11)

18:10 - 18:55

Kutyil s.r.o. II (18)

18:55 - 19:50

TIPOS INFO

19:50 - 19:55

ŽREBOVANIE

19:55 - 20:10

Jonesovci

20:10 - 22:05

Centurion

22:05 - 0:10

Mutanti (11)

0:10 - 1:10

Hoď svišťom (11)

1:40 - 2:20

 

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

Aféry

2:00 - 2:40

IQ TAXI

2:40 - 3:05

Prvé oddelenie

3:50 - 4:15

SÚDNA SIEŇ

4:15 - 4:45

Súdna sieň

4:45 - 5:35

PANELÁK

5:35 - 6:20

Kutyil s.r.o. II (17)

6:20 - 6:55

OCHRANCOVIA

6:55 - 8:15

PANELÁK

8:15 - 9:40

Policajt z L.A (32)

9:40 - 10:55

JAG IV (14)

10:55 - 12:00

Ako malé deti (11)

12:00 - 12:30

Ako malé deti

12:30 - 13:00

JAG IV (15)

13:00 - 14:00

Tajomstvá a lži II (7)

14:00 - 15:00

Policajt z L.A (33)

15:00 - 16:00

Vtierka Castle IV (16)

16:00 - 17:00

Ako malé deti (13)

19:00 - 19:30

Ako malé deti (14)

19:30 - 20:10

Vtierka Castle IV (17)

20:10 - 21:00

ŽREBOVANIE

22:55 - 23:00

TIPOS INFO

23:00 - 23:05

POLICAJTI V AKCII

1:00 - 2:00

 

Nash Bridges

0:00 - 0:45

Profesionáli II

0:45 - 1:35

Profesionáli II

1:35 - 2:25

Kon-tiki

2:25 - 4:19

Správy RTVS

4:25 - 5:15

Duel

5:15 - 5:40

Správy RTVS

5:40 - 6:35

Počasie

6:50 - 7:00

Hurá do záhrady

7:00 - 7:30

Cesty po svete

8:30 - 9:05

Otec Brown V.

9:05 - 9:55

Nash Bridges

9:55 - 10:50

Duel

10:50 - 11:20

5 proti 5

11:20 - 12:00

Správy RTVS

12:00 - 12:20

Profesionáli II

12:20 - 13:10

Profesionáli II

13:10 - 14:10

Folklorika

14:10 - 14:35

Slovensko s Tiposom

15:35 - 16:00

Správy RTVS

16:00 - 16:25

Cesty po svete

16:25 - 16:55

Otec Brown V.

16:55 - 17:50

Duel

17:50 - 18:10

Krátke správy RTVS

18:10 - 18:20

5 proti 5

18:20 - 19:00

Správy RTVS

19:00 - 19:55

Počasie

20:20 - 20:30

"Četníci z Luhačovic"

20:30 - 21:50

Stratený

21:50 - 22:55

Ray Donovan III

22:55 - 23:50

Profesionáli II

0:35 - 1:25

Profesionáli II

1:25 - 2:15

 
 

Správy RTVS

1:40 - 2:30

 

Pa a Pi

6:40 - 6:50

Franklin a priatelia

7:05 - 7:15

Ferdo Mravec

7:15 - 7:40

Trpaslíci

7:55 - 8:00

Živá panoráma

8:00 - 8:30

Generácia

8:55 - 9:25

Herecké legendy

9:25 - 9:45

Príživník

9:45 - 10:50

Poštár Lábus

11:00 - 11:35

Cukrú a Krá

11:35 - 11:40

Vtáčí ostrov

11:40 - 11:45

Trpaslíci

11:45 - 12:00

Živá panoráma

12:00 - 12:20

Cyklopotulky

12:20 - 12:30

Aká som, taká som

12:30 - 13:20

Sny o budúcnosti

13:20 - 14:10

Slovensko a Matica

14:55 - 15:35

Moje srdce pre Írsko

15:35 - 16:00

Žena na konci sveta IX.

16:00 - 16:30

Generácia na prelome

16:30 - 17:30

Správy - Hírek

18:00 - 18:15

Otecko sa mi nepáči

18:15 - 18:30

Cukrú a Krá

18:30 - 18:35

Vtáčí ostrov

18:35 - 18:45

Trpaslíci

18:45 - 18:50

Fidlibumove pokusy

18:50 - 18:55

Franklin a priatelia

18:55 - 19:05

Ferdo Mravec

19:05 - 19:35

Zázračný miniateliér

19:40 - 19:50

Prelom

20:10 - 20:55

Prízrak slobody

20:55 - 22:40

Trochu inak s Adelou

22:40 - 23:45

Noc v archíve

23:45 - 0:50

Správy RTVS

0:50 - 1:40

Správy - Hírek

1:40 - 1:47